Akademik Kadro


Arzu ÇELIK

Doçent

• Neurodevelopment

Müge TÜRET

Professor

• Plant Genetics

+90 (212) 359-7562
arzu.celik@boun.edu.tr
Arzu Çelik'in web sayfası
+90 (212) 359-6882
turet@boun.edu.tr
Müge Türet'in web sayfası


Aslı TOLUN

Professor

• Human Genetics

Necla BIRGÜL

Yardımcı Doçent

• Cancer Signaling

+90 (212) 359-6472
tolun@boun.edu.tr
Aslı Tolun'un web sayfası
+90 (212) 359-7284
birgul@boun.edu.tr
Necla Birgül'ün web sayfası


Esra BATTALOĞLU

Professör

• Human Genetics
• Neuropathies

Nesrin ÖZÖREN

Professör

• Immunology
• Apoptosis

+90 (212) 359-6883
battalog@boun.edu.tr
Esra Battaloğlu'nun web sayfası
+90 (212) 359-7558
nesrin.ozoren@boun.edu.tr
Nesrin Özören'in web sayfası


Hande ÇAĞLAYAN

Professör

• Human Genetics
• Channelopathies

Nes'e BILGIN

Professör

• Biodiversity
• Translation

+90 (212) 359-6881
hande@boun.edu.tr
Hande Çağlayan’in web sayfası
+90 (212) 359-6880
bilginne@boun.edu.tr
Nes'e Bilgin’in web sayfası


Ibrahim YAMAN

Doçent

• Toxicology

Stefan H. FUSS

Doçent

• Neurodevelopment

+90 (212) 359-7557
ibrahim.yaman@boun.edu.tr
Ibrahim Yaman'ın web sayfası
+90 (212) 359-7229
stefan.fuss@boun.edu.tr
Stefan Fuss'un web sayfası


Jonathan M. SCHOLEY

Professör

• Microtubule dynamics

NC Tolga EMRE

Doçent

• Genome Regulation

+90 (212) 359-7557
jmscholey@ucdavis.edu
Jonathan Scholey'nin web sayfası
+90 (212) 359-7559
tolga.emre@boun.edu.tr
Tolga Emre'nin web sayfası


Kuyaş BUGRA

Professör

• Retinal Development

Umut ŞAHIN

Yardımcı Doçent

• Cancer

+90 (212) 359-7158
bugra@boun.edu.tr
Kuyaş Buğra'nın web sayfası
+90 (212) 359-7383
umut.sahin@boun.edu.tr
Umut Şahin'nin web sayfası